Yardım

Sıkça sorulan sorular

Yunak İletişim Merkezi (YİM) Nedir?

İlçenizde yaşadığınız veya karşılaştığınız sorunları belediyemize iletmenize olanak sağlayan online bir platformdur. Tespit ettiğiniz veya rahatsız olduğunuz durumları belediyemize bildirerek çözüme katkı sağlayabilir ve daha iyi bir çevre için yaptığımız çalışmalara yardımcı olabilirsiniz.

Tespit Ettiğim Sorunu Nasıl İletebilirim?

Kısa bir form doldurup web sitemize kayıt olduktan sonra tespitlerinizi bize iletebilirsiniz. Çözüm için yaptığımız çalışmaları da yine sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Tespit İletmek İçin Hangi Yöntemleri Kullanabilirim?

Sitemiz üzerinden, facebook sayfamızdan, twitter sayfamızdan, telefonla arayarak veya e-posta göndererek tespitlerinizi bize iletebilirsiniz.

Ne Tür Tespitler Gönderebilirim?

Belediyecilik faaliyetleri kapsamına giren ve ekiplerimiz tarafından çözüleceğine inandığınız sorunları tespit ederek bizlere bildirebilirsiniz. Belediyecilik kapsamına girmeyen tespitleriniz için diğer kurumlara yönlendirme yaparak yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Tespit Ettiğim Sorunun Hızlı Çözülmesi İçin Neler Yapabilirim?

İletmek istediğiniz sorun belirli bir bölge ile ilgili ise, mahalle ve sokak bilgilerini doğru girerek açık adres belirtmeniz çözüme katkı sağlayacaktır. Detaylı ve açık bir şekilde sorunu anlatmanız ve fotoğraf veya video eklemeniz de belediye ekiplerimizin sorunu anlaması ve uygun bir çözüm getirmesi sürecini hızlandıracaktır.

So Belediye İle Nasıl İrtibata Geçebilirim?

İletişim formumuz üzerinden bize yazabilir veya iletişim sayfamızda bulunan diğer kanallardan bize ulaşabilirsiniz.

Adres
Yeni Mah. Hükümet Cad. Yunak Belediye Başkanlığı Yunak/Konya
Telefon
0332 851 24 41 / 0332 851 28 41
Fax
0332 851 23 90
Eposta
info@yunak.bel.tr